Ogrodowy piec do pizzy – nie tylko dla profesjonalistów

Jednym z istotnych elementów naszej oferty jest wyposażenie dla pizzerii. Od lat specjalizujemy się w zaopatrywaniu restauracji serwujących pizzę w wysokiej jakości sprzęt i urządzenia, jednocześnie dostarczając rozwiązania, które wyprzedzają konkurencję.

LOFRA ma również coś, co przyda się każdemu miłośnikowi domowej pizzy – ogrodowy piec do pizzy.

 

Ogrodowy piec do pizzy

Popularność grillowania oraz biesiadowania przy grillu jest ogromna. Praktycznie każdy, kto posiada działkę lub przydomowy ogródek uwielbia grillować. Z grillowaniem wiążą się spotkania z bliskimi, przyjaciółmi oraz sąsiadami. Lubimy w ten sposób spożywać posiłek, co widać zresztą chociażby w restauracjach posiadających „ogródki”, które są tak chętnie oblegane podczas wiosennych, letnich, a nawet jesiennych miesięcy.

 

Dla osób, które uwielbiają przyrządzać posiłek na świeżym powietrzu mamy dobrą wiadomość. Grill to nie koniec pomysłów, bowiem doskonale do ogrodu nada się ogrodowy piec do pizzy. Tak, dobrze przeczytaliście. Jest to piec, który może mieć każdy. Doskonale pasuje do ogrodów, sprawdzi się idealnie jako uzupełnienie biesiad ogrodowych, a prócz tego jest doskonałym rozwiązaniem w restauracjach oraz pizzeriach.

 

Dla kogo ogrodowy piec do pizzy?

Zastanawiacie się komu potrzebny jest piec do pizzy ogrodowy, skoro pizzę przyrządzacie raz na jakiś czas? Otóż, prócz pizzerii i restauracji sprawdzi się on doskonale, jeżeli ciepłe miesiące wykorzystujecie na grillowanie i przyrządzanie posiłków na dworze.

Przede wszystkim poza pizzą możecie:

  • przyrządzać wspaniałe oraz smaczne zapiekanki,
  • piec ciasto, na przykład do tortilli,
  • wykorzystywać go do przyrządzania różnych przysmaków z ciastem jako podstawą,
  • piec w nim bułki oraz wyroby piekarnicze.

Piec do pizzy z pewnością jest nietuzinkowym rozwiązaniem w prywatnym domu, nie oznacza to jednak, że montaż takiego pieca to pomysł na wyrost. Jeżeli ktoś naprawdę lubi grillowanie, to takim piecem sprawi frajdę nie tylko sobie, ale również swojej rodzinie, znajomym i wszystkim gościom, którzy ze smakiem zjedzą pizzę opiekaną drewnem z ogrodowego pieca do robienia pizzy.

 

Zobacz ogrodowy piec do pizzy w ofercie LOFRA Italy