O nas

LOFRA została założona w 1956 roku przez braci Lovato, którzy to w okresie powojennym rozpoczęli działalność w zakresie produkcji kotłów z materiałów pozostałych z wojny. Następnie bracia przeszli na produkcję kuchenek, małych piecyków grzewczych aż wreszcie do kuchenek gazowych ze stali nierdzewnej by zaspokoić podstawowe potrzeby konsumentów. Prawdziwy przełom nastąpił w połowie lat osiemdziesiątych kiedy to zarządzanie i kontrolę nad firmą przejęli synowie założycieli, którzy z sukcesem nadali pierwsze struktury organizacyjne i zarządcze. Była to absolutna nowość w krajobrazie północnowschodniego, włoskiego przemysłu. W tych latach firma rośnie, zwracając szczególną uwagą na jakość wykonywanych produktów, poprzez badania i analizę rynku firma umacnia swoją pozycję lidera w produkcji kuchenek gazowych i wysokiej jakości pieców.


Ekskluzywne kuchnie gazowe w stylu RETRO LOFRA do lokali gastronomicznych lub gospodarstw domowych - Rainbow Cookers, DolceVita, Special oraz Curva. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępną ofertą ekskluzywnych kuchni gazowych Lofra RETRO. Zobacz kuchnie w wersji cztero, pięcio, sześcio oraz siedmiopalnikowej, dodatkowo wyposażone w jeden lub dwa piekarniki. Dobra kuchnia gazowa to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni. Nie czekaj, zobacz naszą ofertę już teraz. Postaw nie tylko na wysoką jakość produktu, ale także na jego niepowtarzalny i stylowy design. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu, w razie wątpliwości co do wyboru najlepszej kuchni gazowej - nasza obsługa z chęcią Państwu doradzi!


Włoski sprzęt agd

Od wielu lat nieustannie się rozwijamy, wprowadzając do oferty coraz to nowsze produkty, by zadowolić stale rosnące oczekiwania naszych stałych i nowych klientów. Oferujemy włoski sprzęt agd do każdej kuchni, który zaspokoi twoje wszystkie potrzeby. Stawiamy na jakość wykonania i dopracowanie szczegółów, dlatego nasze kuchnie do zabudowy, kuchnie wolnostojące, piekarniki, i inne produkty mają wyjątkowy styl i nowoczesny design.

Włoski styl agd – kuchnie Lofra

Nasz włoski styl agd cieszy się sporym zainteresowaniem, bo jest jedyny w swoim rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz kuchnie lofra, w wielu różnych wersjach stylistycznych. Na specjalną uwagę zasługuje

kuchnia retro lofra

- kuchnie te mimo tego, że są stylizowane na dawne czasy, są bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Kuchnie retro mogą być używane w gospodarstwach domowych jak i w gastronomii. Kuchnia ta jest dostępna w kilku wersjach, jedna z nich na pewno przypadnie ci do gustu.

Włoski producent agd

Jako włoski producent agd, oferujemy Państwu produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze kuchnie gazowe, są dostępne w wersji cztero, pięcio, sześcio i siedmiopalnikowej, dzięki temu z łatwością dopasujesz ją do wielkości swojej kuchni i swoich potrzeb. Jedną z najbardziej profesjonalnych propozycji w naszej ofercie, jest kuchnia lofra kuchnia gazowa siedmiopalnikowa z dwoma piekarnikami -taki sprzęt kuchenny idealnie sprawdzi się w restauracji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produktową i zadawania pytań, na które chętnie odpowiemy.